Ipet me qera pllac me depo ne Ferizaj

Shitet nga: Enis Ejupi 30 Dhj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Ipet pllaci me qira ne Rr.Kadri Zeka, pllaci ka hapesri prej 30 ari me depo dhe zyre prej 480 metra katrore, posedon te gjitha infrastrukturen e duhur, eshte afer magjistrales Ferizaj Prishtine ne distance prej 80 metrave, cmimi sipase marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim