LINA-Ipet Lokali me qera 1440m2 , 11/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 1440 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Ipet me qera;Lokali
Kuadraturë;1440m2
Katet;Dy Kate-Kati i parë;670m2
-Kati i dytë-770m2
Adresa;Rr.Vëllëzrit Gërvalla
Infrastrukturë;E kompletuarë gjithashtu Lokali posedon Parking para Lokalit
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim