LINA-Ipet me QERA Objekti 450 m2 në Magjistr.Fer..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 12 Qer 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Ipet me qera objekti i cili ka 450 m2 lokal dhe 20 ari parking .Objekti është rreth rrugës kryesre në magjistralen Ferizaj-Prishtinë dhe është shumë i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Ojekti lirohet nga 01/05/2014.


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim