LINA-Shitet Lokali 92m2 në Rr V.Gërvalla 33/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Depo
Shitet: Lokali
Kuadraturë:92m2 Përdhesë
Lokacioni: Vllëzrit Gërvalla,Rr.Gëzim Sahiti në Objektin e Vizioni-S I
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni; Në rregullë
Gjendja e lokalit; i gatshëm për punë(ordinancë,sallon ondulimi,zyre etj
Mundësi ndrimi me Tokë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr:Recakut afer ETC
ad.elrkt;lina_banesa@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim