ARI: Shitet Lokali 223m2 Kati - II

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmeris Ari 17 Jan 15:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadraturë:223m2
Kati: kati II
Lokacioni: Ferizaj (Perball Shkolles te Ekonomis)
Gjendja e tanishme : E gatëshme

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni ARI
Telefoni: 044/999-188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim