ARI: Shitet Lokali 57m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmeris Ari 19 Jan 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadraturë:57m2
Kati: Përdhes
Lokacioni: Ferizaj (Perball Shkolles te Ekonomis)
Gjendja e tanishme : E gatëshme

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni ARI
Telefoni: 044/999-188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim