Blej LOKAL ne Ferizaj me qmim te volitshem vetem..

Shitet nga: Gazmend 18 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKAL blej me Ferizaj nga pronari Jo nga ndermjetesuesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim