Dyqan ne Ferizaj

Shitet nga: afrim 12 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes dyqanin ne qytet feriza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim