Dyqan prej 51m2 ne Ferizaj

Shitet nga: XZEVAT 03 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITJE DYQANI NE QYTET
VEPRIMI është e vendosur në GILANIT STREET
DYQANI KA 51 katrore.
Ju mund të na kontaktoni në tel.
049197775 OSE
049310370 OSE NËPËRMJET EMAIL ADRESA
123GORA33@GMAIL.COM
ÇMIMI On Demand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim