IPET LOKALI ME QERA

Shitet nga: Kushtrim 10 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
IPET LOKALI ME QERA, I GATSHEM PER PUNE.

VETEM PERMES TEL KONTAKT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim