Ipet lokali me qera ne Ferizaj

Shitet nga: osman 01 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet per ball laxhes iliria afer auto pjes intertini rruga driton islami ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim