Ipet lokali me qera ne Rr."Rexhep Bislimi' 43 m2

Shitet nga: Agzim 23 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira lokali me siperfaqe 43m katror,ne Rr."Rexhep Bislimi" afer NLB bankes.
Lokali eshte i pershtatshem per gjdo lloje biznesi dhe posedon parking te mjaftueshem.
çmimi sipas marrveshjes
Nr.kontaktues:044 443 465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim