Ipet me Qera Lokali 400m² ne Lipjan

Shitet nga: Gashi 13 Mar 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me Qera Lokali 400m², ne Qender te Lipjanit, mund te shfrytezohet per cdo Afarizem. Se shpejti perballe lokalit do te hapet Interexi. Cmimi i volitshem, mud te me kontaktoni edhe permes Viber ( 00491721055805)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim