Ipet me qera ose shitet Lokali prj 66m2 ne vllaz..

Shitet nga: bujar topalli 31 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet me qera ose shitet lokali ghindet afer banesave te vizioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim