Ipet objekti me qira

Shitet nga: Nazim 01 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet objekti me qira n magjistralen prishtin shkup afer euro mitit me 900 metra katror.Objekti osht dy kat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim