Konsig - Leshohet lokali me qera Rr. Rexhep Bisl..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 14 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
-Leshohet lokali me qera
-Mbi 1000 m2
-Ne Rr.Rexhep Bislimi (rruga Gjilanit) afer supermarketit ELI-AB
-Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste
-Lokali ka parking te mjaftueshem
-Qmimi shum i arsyeshem
-Nr, kontaktues +37745841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim