LINA Lokali 37 m2 në Rr12 Qershori në Fer. 29/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 25 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 37 m2
Kati : Përdhesë
Adresa: Rr: 12 Qershori
Dokumentacioni: Në rregullë

Për një pjesë të vlerës së lokalit mudë të pranohet banesë.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe
044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim