LINA-SHITEN Dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 / 36/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten:dy lokale
Kuadraturë:115 m2 dhe 65 m2.
Lokalet jan të paisura me inventarë për kafiteri.
Adresa:Rr Tahir Sinani-Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
kontakti:tel/viber:(+377)044/172-626 dhe 044/106-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim