LINA-SHITET EKSKLUZIV kompleksi me lokale45/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet:Kompleksi me lokale në qendër të Ferizajt.
Në këtë kompleks ka lokale:Artar,WesternUnion,Mobishop,Agjension Turistik etj.
Kto lokale shtrihen në 2 ari ven i cili është pronë private e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.
Të gjitha lokalet jane me qera dhe përfitojn bukur shumë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim