LINA-SHITET LOKALI 32 m2 në Rr GJILANIT 27/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet:Lokali
Kuadratur:32 m2
Kati: Përdhesë
Adresa:Rr:-Rr.Gjilanit në Ferizaj
Pronari;Shqiptarë
Lokali është me dokumentacion në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim