LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12QERSHORI-FR 37/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 40 m2
Adresa: 12/Qershori
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
Lokali është i lëshuar me qera ,


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt. h_rizani@hotmail.com

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim