LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadrature :70 m2
Kati: përdhesë
Adresa:Rr R.Powell

Lokali është duke punuar dhe ka qera 1000 euro/muaji.
Është me dokumentacion në rregull dhe i pranuar teknikisht.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti;tel:044/106-626 dhe 044/172-626
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim