LINA-SHITET Lokali 32 m2 në qendër ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadratur: 32 m2
Kati:Përdhesë
Adresa: Rr: R.Pawell
Lokali është me dokumentacion në rregullë dhe i pranuar teknikisht.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti:Tel:044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim