LINA-SHITET Lokali i ri me 36m2 ne Ferizaj (227*)

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, 12 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist i cili gjendet te tregu afër AAB-së,lokali ka 36 m2 dhe është i gatëshëm menjëher për të hapur ndonjë veprimtari biznesi.
çmimi i volitshëm

Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni LINA
tel 044/106-626
044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim