LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Han Elezit
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 60m2
Adresa: Në Qendër të Han Elezit
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë,
Infrastrukturë;Komplet

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim