LOKAL DYÇAN Rruga e varoshit Ndrrim me tokë/trual

Shitet nga: Qemajl Loku 23 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten ose ndrrim të dy lokaleve në fillim të rrugës Gursel dhe Bajram Sylejmani (rruga e varoshit).

Lokalet kan qasje direkt në këtë rrugë. Të dhënat e lokaleve i keni këtu më posht:

Lokali A-6 Sipërfaqja: 64.1m² Çmimi për m²=€1200 Lokali A-7 Sipërfaqja: 37.76m² Çmimi për m²=€1400

Çmimet janë të diskutueshme. Varet krejt se si bëhet pagesa ose ndrrimi.

Këtu mundeni me e shiku përurimin e objektit të Vizioni-S: http://www.youtube.com/watch?v=FRkVMGwsJJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim