LOKAL ME QIRA- FERIZAJ

Shitet nga: bislim 04 Mar 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohët Lokali me Qira me siperfaqe 60m, katror, i kompletuar me infrastruktur te brendshme dhe te jashte. Lokali gjindet ne Rrugen kryesore Rr. Regjep Bislimi te Kolegji Aga Xhide. LOkali eshte i perpunuar prej 20 vite ne biznesin e AUTO PJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim