Leshohet Lokali me qera mbrapa Kafeteris Shamroc..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig 01 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Lokali me qera mbrapa Kafeteris Shamrock Pub

-Lokali gjendet 20 m larg sheshit te qytetit
-RRuga Richard powell ne Ferizaj

Per me shum Info Ju Lutem Na Kontaktoni ne ne kete Numer +37745841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim