Lokal Afarist

Shitet nga: Jakup Fazliu 30 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne magjistralen Ferizaj-Gjilan shitet objekti afarist me siparfaqe 300m2 dhe 15 ari toke. Ka 40m hapsire perreth rruges kryesore. Ka pozite te mrekullueshme me biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim