Lokal me qera ne Ferizaj

Shitet nga: Bajram 08 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lLeshohet me qira objekti me sip. prej 170m2.Lokali gjimdet ne rr.Qamil Ilazi ,, Ferizaj perballe baneses se Vizionit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim