Lokal me qira

Shitet nga: fatmir 27 Pri 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin me qira kati 110m2 rruga Rexhep Bilimi Ferizaj qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim