Lokal ne Ferizaj

Shitet nga: Ringa 01 Krr 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali te ingjenjeringu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim