Lokal ne Ferizaj

Shitet nga: SHAR SHPK 23 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten Lolalet afariste edhe banesa ne rrugen Ismet Jashari dege e Rruges se Gjilanit Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim