Lokal ne Ferizaj

Shitet nga: Gezim 10 Gsh 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Sipërfaqe: 11 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet apo nderohet lokali afarist ne ferizaj afrer ambullantes rajonale ne ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim