Lokal te Aga Xhide Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VIGEKO 21 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rexhep Bislimi
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira lokali 80m2 dhe 200m2 perball Universitetit Aga Xhide lokalet gjinden 200 metra larg shkolles dhe jan te gatshme per puneShitjen e mundson APP VIGEKO
Nr kontaktues: 044-787-377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim