Lokalet

Shitet nga: Sylejman 08 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten dy lakale ne Rrugen "Ramadan Rexhepi", perball Qerdhes se Femijeve dhe spitalit Rajonal. Njeri lokal eshte perdhese, 42 m2 dhe e ka cmimin 3000 Euro m2, kurse lokali tjeter 67 m2 , kati i pare 1500 Euro per m2.
Lokalet jane te reja dhe te kompletuara, Lokalet jane njeri mbi tjetrin, mund te bashkohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim