Lokali

Shitet nga: VIGEKO 21 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: R.Rexhepi
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali me hapsir 120 m2 ne qender te qytetit.
Lokali posedon dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar

Shitjen e mundeson APP VIGEKO

Nr Kontaktues:044-787-377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim