Objekt ne Ferizaj

Shitet nga: Ringa 04 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Objekti ne Fsh.Vjeter me 14 ari rreth Rruges
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim