Shitet lokali në qender të Ferizajit

Shitet nga: Arian 10 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali + Inventarin për kafetreij në rrugen ahmet kaqiku përball stasionit të trenit : " Lokali është 100 m2", ndërsa "Podrumi 57 m2 ".
Posedon dokumentacion të rregullt .
Tel : 049226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim