Shitet ose Ipet me Qira Objekti me 6.23 Ari edhe..

Shitet nga: F.Muhaxheri 17 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose Ipet me Qira Objekti i cilli posedon 6.23 ari toke dhe Shpi mbrapa me 4 dhoma. Objekti ika gjithsej 5 kat, kati i pare esht lokal, kati i dyte Restaurant dhe katet 3,4 dhe 5 hotel me gjithsej 19 dhoma.
Objekti eshte i renovuar totalisht dhe shitet me gjith inventuren te cilen e posedon mbrenda.

Objekti eshte ne Rrug krysore, nje vend shum te mir, ku ka qarkullim te veturave dhe te njerzve (afer Bankav, Marketav etj.etj.)

Rruga Gjilanit, Ferizaj.

Cmimi sipas marreveshjes (ka mundesi edhe me ndrrim)

Kontakt: 0041 79 314 30 29
flamur_muhaxheri@hotmail.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim