Shitet shtepia 3.12 ari ne qender te Ferizajit

Shitet nga: Shtepi 07 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mbrapa gjykates ne qender te Ferizajit
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet shtepia prej 3.12 ari ne qender te Ferizajit. Shtepia gjindet mbrapa gjykates dhe eshte e banueshme. Shtepia posedon 3 lokale ne katin perdhese dhe parking. 045-475-845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim