Vali dyqani ne Qender të qytetit iNr Sh001

Shitet nga: Vali 25 Sht 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ne Qender të qytetit mbrapa kafiteris Roni
Dyqani shitet URGJENT ME QMIM TEPER TE VOLITSHUM 1000'ERO M2
Dyqani ka 99m2

www.vali-ferizaj.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim