ipet me qera

Shitet nga: liman 09 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera gjindet ne rrugen driton islami per ball lagjes iliria ne ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim