lokale

Shitet nga: ilir tasholli 22 Nën 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali me podrum 186 m2 lokali gjindet ne lagje te re ne ferizaj ka dalje ne rrug 11 metra lokali eshte i pershtatshem per qfardo biznesi mund ti shihni edhe fotot se si duket.. per me shum mund te kontaktoni ne kta numra telefoni
044 475 375
049 693 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim