lokale

Shitet nga: ilir 31 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali prej 93m2 +93 m2 podrumin gjithsej 186 m2 lakali ka dalje ne rrug 11 metra lokali gjindet ne ferizaj lagje te re afer mentori center eshte i pershtatshum per shum lloje biznesi per me shum mund ti shikoni fotot dhe te kontaktoni ne kta numra tel
044 475 375
049 693 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim