RINI-SHITET LOKALI 186M2 LAGJA E RE FERIZAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Dje 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 000 EUR

Adresa: LAGJJA E RE- FERIZAJ
Sipërfaqe: 186 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali186m2 ne Lagjjen ere perball restaurant Apollonia ne Ferizaj lokali esht 93m2 ne perdhes dhe 93m2 ne bodrum ka pamje ne dy anet ka 11metra ne rrug kryesore per momentin lokali esht i leshuar me qera (qeraja mujore esht 300euro ne muaj) esht vend shum i frekuentuar dhe mund te perdoret per shum veprimtari

Siperfaqja:186m2


Qmimi: 215000

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim