shitet lokali

Shitet nga: prona 08 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga enver topalli
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte 89M2 i gatshem me gjitha kushtet. e veqanta e Lokalit eshte parkingu qe eshte 8 metra gjersi qmimi per m2 eshte 1750 euro tel 045521736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim