shitet lokali 21m te vizioni

Shitet nga: skenderi 09 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga e varoshit te banesat e vizionit
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali afarist me siperfaqe prej 21m , lokali gjindet në përdhese e përshtatshme për veprimtari afariste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim