Konstruksioni

Shitet nga: Shqipdon 20 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet konstruksioni prej hekuri dhe Llamarine te plastifikuar per autolarje ose diqka tjeter..... Dimensionet e konstruksionit jane 10m x 6m .per me shume kontaktoni ne
Tel 045 565 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim