Lokali ipet me Qera

Shitet nga: Faton Mustafa 23 Tet 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Ipet Lokali me qera siperfaqja 120 metra katror .
Lokali gjendet ne Magjistralen Ferizaj Prishtine kilometri i 2-te .

Informatat mund ti merrni ne numrin +377 44 172 109 edhe ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim